Foodex Japan 2016 41. Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarı

 

Şekerli Mamuller Tanıtım Grubu (ŞTG), Japonya'nın Foodex Japan 2016 41. Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarı'na info stand ile katılım gerçekleştirmiştir.

08-11 Mart 2016 tarihleri arasında, Chiba, Japonya'da düzenlenen ve yoğunlukla şekerleme sektörüne hitap eden Foodex Japan 2016 41. Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarı; 29,891 m2 alanda 2000'den fazla firma stand açıp firmalarını tanıtırken 77,361 ziyaretçiye de ev sahipliği yapmıştır. ŞTG söz konusu fuara 36 m2 ile katılarak, bu fuarda Türk şekerli mamuller sektörünü bir kez daha temsil etmiştir. "Delightland” teması ile tasarlanan ŞTG standında ziyaretçilere Türk kahvesi, lokum ve baklava başta olmak üzere kurabiyeler ile bisküvi, gofret ve muhtelif şekerleme ürünleri ikram edilmiştir.

Fuarda Türkiye'nin yanı sıra çok sayıda ülke birden çok markası ile katılım göstermiştir. Fuar süresince birçok distribütör ile diyalog kurularak ŞTG tanıtılmış, Türk ürünlerinin kalite, fiyat, raf ömrü ve Türkiye'nin dağıtım ağının gelişmişliği ön plana çıkartılarak avantajları hakkında bilgi verilmiş, söz konusu distribütörlerle kartvizit alışverişi yapılmış ve kendileri ihracatçılarımızla tanışmak üzere ülkemize davet edilmiştir. Şekerci şovu ve helva ile yüksek sayıda katılımcı ŞTG standına çekilmiştir.

Fuarda Şekerli Mamuller Tanıtım Grubu'nu temsilen Volkan Kekevi ve Ertunç Ertav görev almıştır.

 

ÜYE ARA